Phoenix VC

Transcribing voice notes to text along with organized folders, cool features that can benefit students by Ime messenger app

iMe Smart Platform is the first messenger integrated well-functioning DeFi tools. It also has a functional Cloud with albums and advanced folder features, such a feature can allow people to store necessary media or other data with the ability of sorting it out making it more organized for them.

Among other new features is transcribing voice messages to text. This feature can help alot students who needs to take quotes from audio books for their studies.

--

--

Layer 2, mevcut bir blokchain temel katmanının üzerine inşa edilen ikincil bir çerçeveyi veya protokolü ifade etmektedir. Bu protokollerin temel amacı, büyük kripto para birimi ağlarının işlem hızı ve ölçeklendirme konularında karşılaştığı zorlukları çözmektir. (Binance.(n.d))

Layer-1, blockchain temel mimarisini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bunun yanı sıra layer-2, esas blockchain…

--

--

Kripto para birimlerinizi saklamanın en güvenli yolu soğuk cüzdandır.

Soğuk cüzdan, internete bağlı olmayan bir cüzdandır ve bu nedenle tehlike riski çok daha azdır. Soğuk cüzdanlar aynı zamanda çevrimdışı cüzdanlar (offline) ya da donanım cüzdanları (hardware) olarak da adlandırılır. “Ledger Nano” cüzdanları gibi USB şeklinde veya “Trezor” cüzdanları gibi sabit…

--

--

Torus, özel anahtarların yönetimini son kullanıcıdan soyutlayarak kullanıcıların Google veya Facebook ile oturum açma gibi bilindik kimlik doğrulama yöntemleri ile blockchain uygulamalarını kullanmaya başlamalarına olanak tanır. Torus’un amacı, herhangi bir dijital kimliğin geçerli bir platformlar arası tanımlayıcı olmasını sağlayarak kullanıcıların dijital kimliklerini internet üzerindeki herhangi bir uygulamada kullanmalarına izin verir.

--

--

KILT dijital kimlik bilgileri oluşturmak, talep etmek, yayınlamak, sunmak ve doğrulamak için oluşturulmuş basit bir protokoldür. Bunlara yönelik gerçekleştirilen eşler arası (P2P) çözümlerin aksine KILT, blockchain teknolojisini kullanarak geri alınabilir kimlik bilgilerinin yanı sıra kendi kendini yöneten verilere de sahiptir.

KILT yalnızca yazılım endüstrisi için değil, aynı zamanda güvene dayalı…

--

--

iMe is an intuitive messaging platform developed on open source Telegram.

iMe offers all of Telegram’s features as well as some exciting new tools and settings such as:

  • Neurobots,
  • A built-in Google translator,
  • Crypto wallets,
  • Functional cloud with albums and advanced folder functions.

The central idea behind the project is…

--

--

Phoenix VC

Phoenix VC

CryptoVC based in Dubai,UAE. Investing in game changing Decentralized Platforms.